Tvorba webstránky – priebeh spolupráce

Standard

Tvorba Webstránok

Pri tvorbe webstránky nenechávame nič na náhodu a preto kladieme veľký dôraz na požiadavky a predstavy zákazníka. Zber informácií je v prvej fáze veľmi dôležitý, lebo len s presnými poznatkami o Vašom produkte alebo ponúkaných službách dokážeme vytvoriť pútavý dizajn. Návrh dizajnu Vám vypracujeme BEZPLATNE a Vy sa až na základe spokojnosti rozhodnete, či chcete v spolupráci pokračovať.

Vypracovanie návrhu webstránky vieme zabezpečiť väčšinou do 7 – 10 pracovných dní. Následne Vám ho zašleme na odsúhlasenie. V tomto bode našej spolupráce sa stávate dôležitou súčasťou tímu pri tvorbe webstránky a je potrebné, aby ste pri úpravách s nami komunikovali.
Webdizajn je tvorený tak, aby návštevníka zbytočne nenútil rozmýšľať a umožnil mu jednoduchú orientáciu na každej podstránke celého webu. Je dôležité, aby sa návštevník Vášho webu vedel orientovať intuitívne.
Po odsúhlasení grafiky prichádza na rad zloženie jednotlivých podstránok a ich pomenovanie. Určíme rozsah celého projektu a stránku začneme postupne plniť pripraveným obsahom, ktorý si väčšinou dodáva zákazník. Samozrejme Vám vieme asistovať aj pri tomto kroku a tvorbu obsahu môžete nechať na nás.

Keď už je web kompletne naplnený obsahom, následne sa dolaďujú jednotlivé funkcie a po Vašom schválení sa spúšťa v ostrej prevádzke.

Čas za aký dokážeme dokončiť Vašu Webstránku zavisí samozrejme aj od Vás. V prípade, že si zákazník dodá kompletné podklady (texty, fotografie) môžete mať peknú webstránku už do pár dní :)

Máte otázky? Radi Vám na zodpovieme, pýtajte sa…

Nezabúdajte, za NÁVRH SA U NÁS NEPLATÍ :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>